אודות המותג LIRIS

A Bit About Me

 

היי, ברוכות הבאות :)

האתר וקולקציות בגדים לדתיות שלפניכם נולדו אחרי הריון מתמשך של כמה שנים טובות של חיפוש ולימוד עצמי. זה התחיל בילדות ישראלית באשדוד, נספג בשנים של טלנובלות ותרבות ספרדית, נטבל בתהליך של חזרה בתשובה, קיבל ביטחון מהתגובות של הסביבה, ויצא לאוויר העולם בתחילת 2018. מאז בכל קולקציה אנחנו צומחים ביחד, אני והאתר, ועכשיו הוצאנו גרסה חדשה ונוצצת :)

אז מה אפשר לספר? קוראים לי לירן ביטון, אני נשואה לאביחי, אמא להראל-דוד, איתן-חיים, דפנה וסהר-מאיר הקטנטן. אוהבת אופנה, חובבת אפייה, איפור, סטיילינג וכל מה שקשור ליצירה.

אחד החלקים המאתגרים של תהליך התשובה התברר כמציאת בגדים צנועים ואופנתיים, בלי שאהיה צריכה להתפשר. או על הצניעות, או על אופנת שכבות לא מחמיאה (#מחאת_הבסיס ז"ל), או על סגנונות שהם פשוט לא אני, והתחלתי ללמוד תפירה ואופנה כדי להכין לעצמי בגדים בלי פשרות :) לאט לאט הרמה עלתה, התחלתי להתעסק בזה יותר ויותר, וקיבלתי מחמאות מהסביבה שגרמו לי לחשוב שאולי יש עוד נשים במצב שלי. ואז התחלתי לחשוב על להוציא קולקציית בגדים לדתיות.

אז הכירי את LIRIS (ליריז) מותג אופנת ערב ואירועים עם פריטים ייחודיים ויוקרתיים המתאימים כמעט לכל מבנה גוף. בגדים לדתיות עם גזרות נשיות, תפירה (רק כחול-לבן!) מוקפדת ובדים מיוחדים.

מקווה שתאהבי :)

שלך,

לירן.

 

בגדים צנועים? עכשיו גם באשקלון

אז כדי שגם בדרום יהיה קצת סטייל, וכדי שמכל שאר הארץ יוכלו גם למדוד את כל הטוב הזה ;-) הקדשתי לכן חדר מרווח בבית (צבי סגל 40 ב', אשקלון). יצרתי בו סטודיו קטן ואינטימי עם כללללל הקולקציות, פריטים מיוחדים של דגמים שנגנזו, שמלות ערב להשכרה, ועוד... מוזמנות לקפה ומדידות בתיאום מראש :)

הסניפים שלנו

סניף ראשי אשקלון

רחוב צבי סגל 40 ב', אשקלון

0502-757-240

שעות פתיחה

  • א-ה: 9:00-19:00
    בתיאום מראש בלבד

גבעת שמואל - פ"ת

פרופסור ישראל יבין 1, פתח תקווה (גבעת שמואל)

0526-919-019

שעות פתיחה

  • א-ה: 9:00-19:00
    בתיאום מראש בלבד
  • טלפון נוסף: 0528843175

ירושלים

שאולזון 51, שכונת הר נוף, ירושלים

050-263-4246

שעות פתיחה

  • א-ה: בתיאום מראש בלבד
  • טלפון נוסף: 0502634246