אופנה צנועה

לפי מגזין פורבס, אופנה צנועה הפכה לדבר החם הבא כבר בשנת 2017.

היום זו תעשייה שמגלגלת מאות מיליארדי דולרים בשנה בכל העולם, הרבה בזכות פאשניסטות צנועות כמו קייט מידלטון לצד נהירה המונית של פליטים מוסלמים לעולם המערבי, אשר השפיעו בין היתר גם על סגנון הלבוש ברחבי העולם.

אז איך את מתחברת לנושא?

אופנה צנועה בישראל לעומת העולם

לעומת שאר חלקי העולם המערבי, בישראל אופנה צנועה היא לא דבר חדש.

אבל הטרנד העולמי בהחלט השפיע גם עלינו והביא איתו יותר אפשרויות בחירה, יותר יצירתיות, יותר איכות ומגוון וגם הרבה יותר ביקוש.

בימינו אופנה צנועה בישראל זה לא רק לדתיות, אלא לכל מי שרוצה להרגיש בנוח עם מה שהיא לובשת, בלי לדאוג מה מציץ החוצה, בלי לדאוג מי מסתכל ועל מה.

המגוון נע בין נשים שלובשות כיסוי ראש וחשוב להן לכסות כל סנטימטר בצורה אופטימלית, לבין נשים שמתלבשות יותר קליל, עם שמלות מידי, שמלות מקסי צמודות ועוד.

חוץ מאשר להתלבש צנוע, המשותף לכולן הוא שהן רוצות, יכולות ומקפידות - להיראות נפלא.

אז איפה אפשר לקנות בגדים צנועים ויפים?

האמת? אנחנו קצת מתפלאות שאת שואלת. כיום אפשר למצוא בגדים צנועים ויפים ממש בכל מקום. 

בכל קניון, באינספור אתרי אינטרנט, בחנויות לנשים דתיות וחנויות אופנה צנועה, וגם בבוטיקים של מעצבות שיוצרות אופנה צנועה יוקרתית ואלגנטית, עבור נשים שרוצות להיראות נפלא ולהתלבש צנוע.

בגדים צנועים אונליין

קניית בגדים צנועים אונליין היא אחת האפשרויות החדשות יחסית בתחום.

אבל כיום אפשר למצוא כמעט אצל כל בית אופנה צנועה גם קטלוג דיגיטלי מתקדם, המאפשר לך לרכוש בצורה בטוחה ואיכותית דרך האינטרנט, את הבגדים שאת אוהבת.

גם אם את מרגישה ממש בנוח בסביבה טכנולוגית ועושה שופינג אונליין בקלות, חשוב לוודא שיש לך למי לפנות גם בטלפון - למקרה שאת לא בטוחה איזו מידה מתאימה לך, למקרה שיש בעיה עם ההזמנה או שלא קיבלת את מה שרצית בדיוק.

לכן גם אם את בוחרת לבצע קניית בגדים צנועים אונליין, בדקי שאת עושה את זה באתר בטוח ואמין ושיש למי לפנות גם בטלפון.

אופנה צנועה לנשים

באופן כללי, כאשר מדברים על אופנה צנועה מתכוונים לאופנה צנועה לנשים, כי לגברים יש פחות אפשרויות בחירה שהן לא צנועות…

לעומת זאת,מגוון האפשרויות היצירתיות לאופנת נשים חשופה הוא ענק ויש לו גם יותר ביקוש. לכן לרוב, הכוונה היא לאופנה צנועה לנשים.

הקטגוריה הזו יכולה לכלול שמלות צנועות, אבל גם חצאיות או חולצות צנועות לנשים, כיסוי ראש ואפילו בגד ים צנוע, שמכסה יותר מאי פעם.

בקיצור, אופנה צנועה של ימינו היא שוק שמגלגל מיליארדים. היא טרנד עולמי מבוקש, שכנראה ישאר איתנו עוד הרבה וטוב שכך. אז אם גם את רוצה להתלבש צנוע ולהיראות מדהים - את במקום הנכון. כנסי לקטלוג לבחור את הבגדים שאת אוהבת, או דברי איתנו למידע נוסף!