מי אמר שצנוע זה ללא סטייל? שמלות צנועות מלאות בסטייל

האופנה הצנועה חצתה כבר מזמן את גבולות הקהילה הדתית. היא נמצאת בכל מקום בארץ ובעולם, נלבשת על ידי מובילות אופנה ונראית פשוט מדהים.

נשים רבות בוחרת להתלבש יותר צנוע, בזכות ההרגשה הנעימה שזה גורם להן להרגיש, בזכות הרושם האצילי שאופנה צנועה משדרת ובזכות מגוון עצום של סגנונות עיצוב, צבעים ואפשרויות בחירה של שמלות צנועות מלאות סטייל.

שמלות צנועות זה השחור החדש - אבל איך זה קרה???

אפשר לדבר על אינספור גורמים חיצוניים שהביאו את האופנה הצנועה למקום המוביל שהיא נמצאת בו היום בארץ ובעולם:

  • מובילות אופנה לובשות רק שמלות צנועות כמו קייט מידלטון ורוב בנות המלוכה האירופאיות
  • התחזקות הקהילות הדתיות בארץ וחזרה בתשובה של נשים מפורסמות
  • עליית נושא הלבוש הצנוע למודעות ולשיח הציבורי העולמי, בגלל "משבר הבורקיני" שהיה באירופה לפני כמה שנים
  • מהפכת "מי טו" שהביאה נשים רבות להרגיש נוח יותר בלבוש מכבד ולבחור להתלבש איך שהן רוצות.


קצת קשה לשים את האצבע על הסיבה המדויקת, אבל המצב הוא שכיום אפשר לראות קטלוגים של מעצבות שמלות צנועות בכל רחבי האינטרנט.

מעצבות שבאו מהעולם הדתי, או מעצבות שהיו חילוניות והחליטו לחזור בתשובה - כולן יוצרות כיום שמלות צנועות במגוון סגנונות, צבעים, מידות ומחירים, ברמה גבוהה ובסטייל ללא פשרות.

בניגוד למה שהיה מקובל בשנות השמונים והתשעים, כיום הלבוש הצנוע נחשב מחמיא ואצילי יותר לאישה. הוא נחשב יפה יותר, מסוגנן יותר ואפילו מושך יותר, כי בדרך כלל בעיני המתבונן, אישה שלובשת שמלה צנועה נחשבת גם בעלת ערך גבוה יותר.

סגנונות עיצוב של שמלות צנועות

למעשה עיצוב שמלה צנועה לא צריך להיות מסובך יותר מאשר עיצוב שמלה "רגילה". מדובר על עיצוב שמלות במסגרת הכללים המקובלים של הצניעות, בהתאם לקהילה ממנה את באה:

  • שרוולים ארוכים לכיסוי המרפקים
  • חצאית ארוכה לכיסוי הברכיים
  • מחשוף סגור יחסית
  • בד שאינו שקוף


כל שמלה שנמצאת בתוך מסגרת הכללים הזו נחשבת שמלה צנועה פחות או יותר. לכן כיום מקובל להתייחס לעיצוב שמלות צנועות כמו לעיצוב עילי (או יום יומי) לכל דבר, תוך הקפדה על שימוש בבדים עשירים ואיכותיים, גזרות מוקפדות ומחמיאות, גימורים מושלמים, עיטורים ודוגמאות בהתאם לאופנה.

אפשר גם למצוא שמלות צנועות עם המון סטייל בסגנון קליל ויומיומי, אותן אפשר ללבוש לעבודה, ללימודים ולמכולת…שמלות צנועות רחבות או צמודות, בצבעים מתונים או בצבעים עזים, עם דוגמה פרחונית, או בד חלק ועוד.

שמלות צנועות מלאות בסטייל

לסיכום, בית האופנה ליריס מספק מגוון פנטסטי של שמלות צנועות ליום יום או לאירועים, במגוון רחב של עיצובים מלאי סטייל ללא פשרות.

תוכלי למצוא אצלנו שמלה צנועה לנשים ונערות בגילאים שונים - לחתונה, או שבת חתן, למפגש עם חברות או לעבודה, בטווח רחב של מחירים ויש גם שמלות צנועות להשכרה. רוצה שנעזור לך לבחור את השמלה המושלמת? דברי איתנו!