שמלה לאחות של הכלה

חתונה מתקרבת? שיהיה בשעה טובה לכל המשפחה! אבל אם את אחות הכלה, את נמצאת במצב מאוד מיוחד.

מצד אחד - את יודעת שאת חייבת להיראות ייצוגית, יפה ומרשימה. 

אולי הכי חגיגית שהיית עד היום. מצד שני - את יודעת שאת לא יכולה להאפיל על אחותך הכלה. 

היא צריכה להיות במרכז תשומת הלב, היא צריכה להיראות הכי בולטת והכי יפה בסביבה. 

אז מה עושים? איך בוחרים ומהם הכללים שיעזרו לך לעבור את הערב המיוחד של אחותך בלי להתבלבל? קבלי מצוות LIRIS כמה טיפים מקצועיים!

איך בוחרים שמלה לאחות של הכלה?

למען האמת, יש כמה כללים פשוטים שיכולים ממש לעזור לך לעבור בשלום את שלב הבחירה של השמלה המתאימה לאירוע. אז בואי נתחיל:

1. התאימי את עצמך לסגנון הלבוש השולט

מומלץ מאוד להמתין עד אחרי שהכלה בוחרת את השמלה שלה. 

כך את יודעת מה היא מתכננת ללבוש ואת יכולה להתאים את השמלה שלך לסגנון שלה. הכוונה היא לא ללבוש שמלה לבנה ונפוחה, אלא להיפך - לבחור משהו קצת יותר צנוע, בערך דרגה אחת או שתיים פחות נוצץ מאשר השמלה של אחותך. שלא יהיו בשמלה שלך יותר פאייטים, יותר תחרה, יותר קישוטים מאשר בשמלת הכלה, אלא פחות.

2. בחרי שמלה מתאימה למעמד שלך

האם את אחות בוגרת או צעירה יותר? האם את אמא לילדים או רווקה? כל מעמד כזה מחייב בחירה בקוד לבוש מעט שונה. ככל שאת בוגרת יותר, את יכולה להתלבש יותר צנוע ויותר ייצוגי בלי חשש. 

אם יש לך ילדים צעירים, אולי תעדיפי ללבוש משהו יותר נוח ופרקטי, שיאפשר לך לטפל בהם לאורך האירוע לפי הצורך. אם את צעירה ורווקה, בחרי בגד שיבליט אותך ויחמיא לך, אבל בלי להאפיל על הכלה כמובן.

3. התאימי את השמלה לטעם האישי שלך

למרות הבחירה המתואמת עם שמלת הכלה, חשוב לבחור משהו שיאפשר לך להרגיש בנוח בערב הזה. מצד אחד - מדובר על אירוע מרגש ומיוחד, שבו כל עיני האורחים בוחנות את המשפחה הקרובה של החתן והכלה. מצד שני, בדרך כלל, למשפחה הקרובה של החתן והכלה יש הרבה משימות ותפקידים לאורך האירוע. לכן, חשוב ללבוש משהו מחמיא וייצוגי, אבל גם חשוב להרגיש בנוח.

4. איך לבחור שמלה מחמיאה?

שמלה לאירוע לא קונים כל יום. בטח לא שמלה לאחות של הכלה… לכן מדובר בדרך כלל על שוק שלם של שמלות שאת לא רגילה ללבוש. יחד עם זאת, את יכולה למצוא גזרה דומה לשמלות שאת אוהבת, שיש לך בבית, עם בדים ועיטורים חגיגיים, שמתאימים לשמלה חגיגית.

את יכולה לבחור בד שאת אוהבת, שנעים לך ללבוש ואת יכולה אפילו להביא איתך את השמלה האהובה עלייך למעצבת שמלות ערב, כדי להתייעץ איתה לגבי בחירת הגזרה המתאימה.

לסיכום, בחירת שמלה לאחות הכלה יכולה להיות חוויה כיפית וקלילה, אם ניגשים אליה בגישה הנכונה. רוצה שנעזור לך לבחור את הבגד הייצוגי והמתאים ביותר לערב המרגש? דברי איתנו!