שמלות ערב לילדות

אירועים שחוגגים עם כל המשפחה זה תענוג גדול. הילדים מתרגשים, המבוגרים נהנים מהנוכחות של השובבים הקטנים (בדרך כלל) והשמחה גדולה.

אחת השמחות הכי גדולות לקראת אירוע שכזה היא לבחור שמלות ערב לילדות המוזמנות לאירוע, שגם הן בדרך כלל ממש מחכות להזדמנות להתלבש כמו גדולות. להיראות כמו נסיכות לערב אחד.

אבל בכל זאת, ילדה צעירה היא לא בדיוק אישה בוגרת בשמלת ערב. אז איך בוחרים שמלת ערב לילדה או נערה? קבלו מאיתנו כמה טיפים מקצועיים.

1. התאימי בין השמלה לבין אופי האירוע

שמלת ערב לילדה יכולה להיות שמלת בת מצווה, או שמלה לחתונה של אחותה הגדולה. זו יכולה להיות שמלה לארוחת חג עם המשפחה. זה יכול להיות אירוע ערב באולם שמחות, או אירוע צהריים בגן אירועים ועוד.

לכן חשוב לבחור שמלה מתאימה ברמת העיצוב והסגנון שלה לאופי האירוע.

 

2. סגנון עיצוב שהילדה אוהבת

ילדות בימינו בכל גיל כמעט, כבר יודעות היטב מה הן אוהבות ומה הן רוצות. לכן, כאשר הולכים לבחור שמלות ערב לילדות, חשוב לקחת בחשבון את הטעם של הילדה.

אם היא מספיק בוגרת - כמובן שכדאי לקחת אותה איתך לבחור את השמלה או לשתף אותה במגוון האפשרויות הקיימות באינטרנט.

אם את מראה לה תמונות של שמלות באינטרנט, את יכולה גם לקבל מושג טוב מאוד לגבי הסגנון שהיא אוהבת וכך יהיה לך קל יותר לכוון אותה לבחירת השמלה שאת רוצה לקנות לה.

3. שמלה מתאימה לגיל הילדה

יש הבדל משמעותי בין שמלת ערב לילדה בת שלוש לבין שמלת ערב מתאימה לילדה בת 15 ואפילו לילדה בת 10 - 12. ככל שהילדה בוגרת יותר, אפשר לבחור לה שמלה בעיצוב בוגר יותר, אך גם צנוע יותר.

בכל מקרה, חשוב לזכור כי עדיין מדובר על ילדה, שיש לה נטיה גדולה יותר להתנועע, יותר חוסר שקט לעומת נשים בוגרות, פחות שליטה עצמית. לכן חשוב שתהיה לה שמלה נוחה, המאפשרת תנועה.

כלומר - לא צמודה מדי כמובן, אך גם לא קצרה מדי או רחבה מדי - בעיקר בגילאים בוגרים יותר.

4. להיות בטוחה שהשמלה מתאימה

בעיקר כאשר מדובר על ילדות צעירות, שמלות ערב לילדות יכולות לתת להן תחושה מוזרה. הן לא רגילות להתלבש כך ולפעמים לא מצליחות להרגיש בנוח בתוך הבגד המפואר.

לכן חשוב לתת לילדה להסתובב בבית עם השמלה והנעליים שבחרתם עבורה, כדי לוודא שנוח לה, ששום דבר לא מציק לה וגם כדי לעזור לה להתרגל לתלבושת המיוחדת.

5. התאימו את השמלה ללוק הכללי

זכרו שיש גם תסרוקת, נעליים ואולי גם אקססוריז. לכן השמלה צריכה להיות חלק מהלוק המלא.

לסיכום, בחירת שמלת ערב לילדה יכולה להיות חוויה מהנה עבור שתיכן. הפכי אותה לחוויה משותפת ותוכלי גם ליצור עבורה זיכרון מתוק לכל החיים!

 

אמא יקרה, יש לנו שמלות גם בשבילך: