שמלות ערב סאטן

סאטן הוא בד סינתטי מבריק, יפה ויוקרתי למראה. אבל הוא למעשה הגרסה הנגישה והמעט פחות יקרה של בד המשי היוקרתי (הוא גם מיוצר בצורה יותר הומנית לעומת בד משי).

עם זאת, שמלת ערב סאטן עלולה להיראות קצת פחות יוקרתית, אם היא מעוצבת בסגנון הלא נכון, או אם לובשים אותה בצורה לא מדויקת. אז איך בוחרים שמלת ערב סאטן ומה עוד כדאי לדעת על הבד הזה, שיש לו אופי כל כך מיוחד?

על היתרונות של שמלת ערב סאטן

בד סאטן נחשב עמיד וחזק יותר ממשי. קל יותר לנקות אותו וגם קל יותר לעצב אותו מאשר משי. הוא גם זול יותר וזמין יותר, הוא מיוצר בצורה הרבה יותר הומנית מאשר משי טבעי. עם זאת הוא גם מבריק ויוקרתי למראה, בתנאי שמעצבים אותו נכון ולובשים אותו נכון. הנה כמה טיפים לבחירת שמלת סאטן מושלמת לכל אירוע:

  1. לכי על יוקרה עד הסוף! בתי אופנה איכותיים יודעים איך לייצר שמלות ערב סאטן שגם נראות יוקרתיות. לכן, כדאי להשקיע עוד קצת כסף בבחירת שמלת סאטן מבית אופנה איכותי ולא לקנות שמלת סאטן זולה, כי שמלה זולה גם עלולה להיראות הרבה פחות טוב.
  2.  בחרי שמלה מבד סאטן איכותי - ניתן לזהות בד סאטן איכותי בצורה פשוטה למדי - הוא קצת פחות מבריק מאשר בד סאטן פחות איכותי ולכן מתקבל אפקט קצת יותר טבעי, קצת יותר מזכיר משי מאשר בד סינטטי. 
  3. שמלת ערב סאטן איכותית מרגישה ונראית על הגוף נפלא - היא נשפכת בעדינות על הקימורים, מחמיאה ומשדרת אלגנטיות. היא נראית נשית מאוד ומחמיאה לגזרה.

צבע של שמלת ערב סאטן

אחד המאפיינים הבולטים של סאטן הוא הברק שלו. זהו בד בולט מטבעו בגלל הברק הזה ולכן, מומלץ לבחור שמלות סאטן בצבעים מתונים יחסית, שלא נראות כמו נורות ניאון. שילובי צבעים ושילובי בדים אחרים בשמלת סאטן צריכים גם הם להיות אלגנטיים ומתונים, כדי לשמור על תוצאה אלגנטית, מרשימה ומחמיאה.

גם שילוב של תכשיטים עם שמלת ערב סאטן צריך להיעשות בחוכמה ועדינות, כדי לשמור על מראה נעים לעין, מושך ולא צועק.

שמלת ערב סאטן מעוצבת 

כפי שניתן להבין, עיצוב שמלת סאטן ערב חייב להיות מוקפד ואלגנטי, כדי לקבל תוצאה שנראית יוקרתית ומחמיאה. לכן כדאי לשים לב לגזרה נכונה - שהיא לא ארוכה מדי ברגליים ומצד שני - שלא תהיה חושפנית מדי, בגלל האופי המתבלט והמבריק של בד סאטן.

שמלה לאירוע צריכה להיות מעוצבת בהתאמה מדויקת למבנה הגוף שלך ולהדגיש את הקימורים בזכות גזרה מדויקת, כי סאטן הוא לא בד גמיש. לכן גזרת השמלה היא שקובעת איך השמלה תיראה עלייך.

לסיכום, שמלת סאטן יכולה להיות הפריט הכי יפה, הכי מחמיא ואלגנטי בארון שלך. היא יכולה להיות מושלמת לאירועים, או לבילוי קליל בערב ויש לה סטייל ואופי ללא תחרות. רוצה למצוא שמלת סאטן המושלמת בשבילך? היכנסי לקטלוג שלנו!