שמלות צנועות לנערות

שמלות צנועות לנערות נשמע כמו מושג שיש בו קצת סתירה, למי שפחות מורגל בסגנון הלבוש השמרני - דתי. אבל למעשה, יש לא מעט אפשרויות עיצוב מופלאות, המאפשרות יצירה של שמלות צנועות לנערות, בלי לוותר על אף מאפיין שעושה שמלה מחמיאה, צעירה ומהממת. אז איך עושים את זה? עיצוב שמלות צנועות לנערות במיטבו!

שמלות צנועות לנערות - לא מוותרים על הקלילות בעיצוב

שמלה צנועה יכולה להצטייר כמו משהו כבד, שמרני ומבוגר.

אבל ההפך הוא הנכון. כי שמלה קלילה וצנועה לנערות אפשר ליצור בעזרת הרבה אמצעים, כמו למשל:

  • בחירה בשמלה באורך מידי - מכסה את הברכיים אבל לא ארוכה מדי. מאפשרת תנועה חופשית יותר וגם משדרת קלילות.
  • בחירה בבדים קלים ואווריריים - אפשר ליצור שמלות צנועות לנערות על ידי שילוב בדים חצי שקופים מעל בדים אטומים, או ליצור שמלה מבד מבריק, אטום ודקיק, בגזרה קלילה. שילוב של בד פרחוני לשמלה מאפשר להקליל אותה עוד וליצור שמלה צנועה מתאימה גם לנערות צעירות.
  • צבעים - שמלות צנועות לנערות יהיו לרוב בצבעים בהירים, בשילוב דוגמה פרחונית. אבל גם בחירה של צבע כהה יכולה להתאים, אם מתכננים נכון את הגזרה ובוחרים בד מתאים.
  • חצאית בעיצוב צעיר - החלק התחתון של השמלה, לרוב יהיה מעוצב בצורת פעמון. כלומר - פתוח ורחב בחלקו התחתון ביותר, כדי לאפשר תנועה. סגנון עיצוב כזה מעניק לשמלה אופי יותר צעיר, אם כי ניתן גם למצוא שמלות צנועות לנערות בעיצוב צמוד יותר.

להיות פאשניסטה צעירה וגם צנועה

להתלבש צנוע זה לא אומר שצריך לוותר על הסטייל - ההפך הוא הנכון!

היום אפשר למצוא יותר עיצובים צנועים עם סטייל אצילי, מרשים ומחמיא מאשר עיצובים חשופים.

למעשה לבוש צנוע אצל נערה נחשב הרבה יותר מושך - כי נערה או אישה בלבוש צנוע היא מושכת ומסקרנת הרבה יותר מאשר זו הלבושה בבגדים חשופים, שלא משאירים מקום לדמיון.

אבל גם מעצבות של שמלות צנועות לנערות יודעות, כי אי אפשר להשאיר מאחור בתחום העיצוב ולכן, את ממש לא צריכה להסתפק בשמלה שמכסה את כל הגוף ונראית כמו שק.

להפך! היום את יכולה למצוא שפע של עיצובים צנועים שלא נראה כמותו בעבר.

את יכולה לבחור מתוך מגוון רחב של בדים, גזרות, צבעים ודוגמאות - 

לבחור את השמלה המתאימה לך בדיוק, שמחמיאה לך, שאת מרגישה בתוכה נוח ושאת ממש אוהבת איך שהיא נראית עלייך.

לסיכום שמלות צנועות לנערות זה עוד כינוי לשמלות מעוצבות בסגנון אצילי, מחמיא, מרשים ואלגנטי בטירוף. אלה שמלות שיכולות לגרום לכל אחת להרגיש כמו נסיכה - וגם להיראות כמו נסיכה אמיתית. הקטלוג שלנו מלא בשמלות צנועות לנערות, שנוצרו במיוחד מתוך מחשבה עלייך - שרוצה להיראות מדהים בלי לוותר על הסטייל וגם לשמור על צניעות. היכנסי לקטלוג לבחירת השמלה הבאה שלך!