5 סגנונות של שמלות לאירועים מיוחדים

סגנונות עיצוב של שמלות לאירועים נחלקים לפי סוג הגזרה של השמלה לבין מאפיינים נוספים של העיצוב, כמו שילובי בדים, סוגי הבד, צורת השרוולים, מאפיינים תקופתיים של העיצוב ועוד.

מה שהכי חשוב בשורה התחתונה זה לבחור סגנון עיצוב שמחמיא לך, שנעים לך ללבוש ושאת מרגישה איתו בנוח. הנה 5 סגנונות של שמלות לאירועים מיוחדים שכדאי להכיר:

שמלות וינטג' לאירועים מיוחדים

וינטג' הוא אחד המונחים המקובלים והנפוצים ביותר בעולם העיצוב בשנים האחרונות. למעשה מדובר על סגנון עיצוב תקופתי, המשקף סגנון אופנתי שהיה מקובל מאוד בעבר.

בעשורים שונים של המאה העשרים, היו סגנונות לבוש מובהקים, שהשפיעו בצורה דומיננטית על עיצוב שמלות לאירועים ובכלל.

הדוגמאות הבולטות ביותר היו שמלות של שנות העשרים, עם מאפיינים עיצוביים מאוד מובהקים, אופנת שנות השישים ואופנת שנות השמונים.

כיום יש פתיחות הרבה יותר גדולה בתחום וכל אחת יכולה לבחור את סגנון העיצוב האהוב עליה של שמלה לאירוע ולכן ניתן למצוא מגוון רחב של שמלות וינטג' שמתאימות מאוד גם לימינו.

שמלה נפוחה או שמלה בגזרה מתרחבת

סגנון עיצוב המאופיין בחלק עליון צמוד יחסית וחצאית מתרחבת או נפוחה עם מספר שכבות בדים. שמלות אלה יכולות להיות חגיגיות ומרשימות מאוד, אם כי לרוב הן נחשבות קלילות למראה ומתאימות בעיקר למי שמתחברת לסגנון עיצוב צעיר וקליל.

שמלה בגזרה צרה (עיפרון)

גזרת עיפרון נחשבת מראה קלאסי, מרשים ואצילי. מתאימה במיוחד לנשים בעלות מבנה גוף צר וארוך. היא מרשימה במיוחד על מבנה הגוף הנכון, משדרת בגרות ונשיות ומתאימה מאוד לאירועים חגיגיים כמו חתונה למשל.

שמלה מידי צנועה לאירועים

שמלות מידי יכולות להיות מעוצבות במגוון רחב של סגנונות עיצוב. הן יכולות להיות רחבות או צרות, במגוון רחב של צבעים ודוגמאות. המאפיין העיקרי שלהן הוא כמובן אורך החצאית, שמגיע רק מעט אחרי הברך.

עם חצאית רחבה יש להן אופי קליל וצעיר ואם החצאית צמודה דווקא, השמלה יכולה להיראות גם בוגרת ונשית.

שמלה מקסי

שמלות באורך מקסי נחשבות באופן מסורתי בישראל לשמלות צנועות. האמת היא שהתחום מאוד התרחב ונפתח בשנים האחרונות לסגנונות עיצוב מגוונים ולכן אפשר למצוא שמלות מקסי לא צנועות בעליל, לצד שמלות מקסי צנועות בסגנון עיצוב מלא סטייל ויופי ואפילו שמלות מקסי צנועות בעיצוב קליל וצעיר, מתאים לנערות. 

הכי חשוב לבחור שמלה לאירוע שמתאימה לך

עם המגוון הרחב שאפשר למצוא היום של שמלות צנועות לאירועים ושמלות לאירועים בכלל, האתגר הוא לבחור משהו שלא רק נראה טוב על הקולב או בקטלוג, אלא לבחור בעיקר משהו שאת מרגישה איתו בנוח, שגורם לך להרגיש יפה ולהיראות נפלא.

לסיכום, בית האופנה ליריס מציע מגוון רחב של שמלות לאירועים, בסגנונות עיצוב שונים, תוך הקפדה על איכות גבוהה וסטייל ללא פשרות. מחפשת שמלה צנועה לאירוע ורוצה להיראות הכי מדהים שאת יכולה?

מוזמנת להיכנס לקטלוג השמלות שלנו, או לדבר איתנו ונשמח לעזור לך לבחור!