איך בוחרים שמלות ערב לחתונה של אחות?

כלה ביום חתונתה היא האישה הכי מרשימה, מקושטת ויפה באולם. היא בדרך כלל בולטת מעל כולן וכך גם צריך להיות. אבל בדיוק זו הסיבה שבגללה, הרבה נשים מתלבטות - מה כדאי ללבוש לחתונה של אחותי? או של אחי? מה ללבוש שיהיה מספיק מרשים וחגיגי כדי לכבד את האירוע ואת המעמד שלך, בתור אחות הכלה, אבל מצד שני, שגם לא יתחרה עם שמלת הכלה חלילה. אז אל דאגה - כי יש כמה טיפים פשוטים, שיעזרו לך לבחור נכון.

לבן זה מחוץ לתחום

אם החתן והכלה לא ביקשו מהאורחים ספציפית לבוא לחתונה לבושים בלבן, פשוט אל תלבשי לבן. כמעט כל צבע אחר יכול להיות שלך הערב, אבל לבן הוא בבלעדיות של הכלה.

גם צבעים בהירים על גבול הלבן כדאי להשאיר היום בבית. לכי על משהו בגוון ברור ולא מתנצל, אבל גם ממש לא לבן…

צבעים שלא גונבים את ההצגה

טוב, אז כשמדובר על שמלות ערב לחתונה של אחות, אמנם אמרנו שאת יכולה לבחור כמעט כל צבע אחר, אבל קחי בחשבון שגם אם תבחרי שמלת ערב סאטן מבריקה בגוון נועז ובולט, את עלולה להתבלט יתר על המידה ולכן כדאי להימנע גם מבחירה בצבעים נועזים.

כל מה שנמצא איפשהו באמצע, רצוי בגווני מט (אלא אם כל נשות המשפחה הולכות על קו אחיד ובוחרות להתלבש בסגנון דומה). זה יכול להיות ירקרק או חאקי, כחול נייבי, אפור ואפילו סגול בהיר, או ורוד.

להתאים את מידת הצניעות לנתונים הטבעיים שלך

יש נשים עם נתונים טבעיים מדהימים, שמושכים את העין גם בלי להתאמץ. אם את עונה על ההגדרה הזו אבל חשוב לך להשאיר את הבמה לכלה, לכי על שמלה בעיצוב שקט, פשוט ואלגנטי, עם צבעים שקטים שיאפשרו לך לעמוד לצידה ולהשאיר אותה במרכז תשומת הלב.

לזכור שאת אחות הכלה ויש לך מעמד מחייב

למרות הניסיון להיראות צנוע ולא לגנוב את ההצגה, חשוב לזכור שאת אחות הכלה ובתור שכזו - את צריכה להיראות נפלא ביום חתונתה של אחותך.

לכן הקפידי לבחור שמלה מחמיאה, בסגנון שאת לא לובשת ביום יום, אלא שמלה חגיגית, בגוונים מתאימים לגוון העור שלך, בדים יוקרתיים וגזרה מוקפדת.

אם את לא רוצה להשקיע אלפי שקלים על שמלה את תמיד יכולה להשתמש בשירות השכרת שמלות ערב שלנו ולהנות משמלת ערב מהפנטת מבלי להיכנס להוצאות

להתאים את השמלה למי שאת

טוב, אז נכון שמדובר על שמלות ערב לחתונה של אחות, אבל למרות הבחירה המתבקשת, בשמלה מעוצבת ומרשימה, חשוב לזכור שאת הכי יפה כשאת לובשת משהו שמתאים לך ונעים לך בתוכו. לכן, התאימי את השמלה גם לנתונים כמו הגיל שלך - אם את מאוד צעירה, את יכולה להרשות לעצמך ללבוש משהו שמתאים לנערות - קליל, פשוט ומחמיא.

אם את כבר בעצמך אמא לילדים, כדאי ללבוש משהו שמכבד את המעמד שלך בתור אשת משפחה וגם מאפשר לך לזרוח כמתבקש באירוע כזה.

לסיכום, לבחור את השמלה המתאימה לחתונה של אחותך עלולה להיות משימה קצת מבלבלת, אבל אצלנו בקטלוג תוכלי למצוא מגוון רחב של שמלות לאירועים שיאפשרו לך לבחור את מה שמתאים לך בדיוק.

ואם את עדיין מתלבטת - צרי איתנו קשר ובואי אלינו למדידות - הקפה עלינו.